OTVORENÉ SRDCE, o.z.

Aktuality

 

Aj v tomto roku nás môžete podporiť Vašimi 2% (3%) dane!

Naše Občianske združenie Otvorené srdce sa aj v tomto roku obracia na Vás našich klientov, sympatizantov a podporovateľov so žiadosťou o venovanie Vašich 2% (3%) daní nám a Poradni Otvorené srdce. Práve obdobie, ktoré spolu prežívame nám všetkým ukazuje, ako sa krízová životná situácia môže dotýkať každého z nás. Mať na blízku možnosť psychoterapeutickej pomoci, porozumenia a podpory v ťažobe môže byť výsledkom investície nasmerovania Vašich 2% (3%) daní. OZ Otvorené srdce je tu pre Vás aj pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť platiť za odbornú psychoterapiu a poradenstvo.

Čo treba urobiť?

Do 15.02.2021 požiadajte svojho zamestnávateľa o zúčtovanie vašich daní. Od zamestnávateľa potom obdržíte Potvrdenie o zaplatení dane, ktoré spolu s Vyhlásením /môžete si ho vytlačiť zo sekcie "Na stiahnutie"/ doručte na daňový úrad podľa miesta Vášho bydliska do 30.04.2021.

Za Váš záujem, čas a podporu Vám ďakujeme!!!

 

POZOR ZMENA!

Od 1.decmbra 2020 prichádza k zmene času konania Skupiny pre nealkoholovo závislých klientov a Skupiny pre klientov s poruchami príjmu potravy. Po novom budú skupiny prebiehať nasledovne:

Skupina nealkoholovo závislých klientov - prvý a tretí štvrtok v mesiaci v čase 17,45 - 18,45 hod.

Skupina pre klientov s poruchami príjmu potravy - druhý a štvrtý štvrtok v mesiaci v čase  17,45 - 18,45 hod.

  

POZOR ZMENA NÁZVU!

Od 1.1.2019 sa mení názov Ambulantné krízové centrum Otvorené srdce  na nový názov:

Otvorené srdce, poradňa pre klientov závislých a rodiny závislých

 

 

 

© OTVORENÉ SRDCE, o.z., tvorba web stránok bohacek.sk, grafika: Zuzana Boháčková