OTVORENÉ SRDCE, o.z.

Aktuality

 

  Aj v tomto roku môžete venovať svoje 2% (3%) dane OZ Otvorené srdce!

Aj v tomto roku sa naše OZ Otvorené srdce uchádza o Vaše 2% (3%) zaplatenej dane, ktoré môžete venovať na podporu činnosti Ambulantného krízového centra Otvorené srdce a stať sa tak podporovateľom služieb bezplatného poradenstva a psychoterapie pre závislé rodiny. Investícia do neziskového sektora, ktorý nahrádza nedostatkové sociálne a zdravotnícke služby je pre Vás i nás vzájomne prospešná. Spoločným cieľom je pomoc tým, ktorí prejavia dobrú vôľu ku zmene. 

Kríza sa totiž môže z času na čas udiať každému z nás...

Tlačivo "Vyhlásenie pre fyzické osoby" môžete nájsť v sekcii Na stiahnutie. Vyplnené tlačivo spolu s "Potvrdením o zaplatení dane", ktoré Vám vystaví zamestnávateľ potom treba doručiť na príslušný daňový úrad podľa miesta Vášho bydliska.

Ďakujeme za seba i za tých, ktorým je táto pomoc prospešná!

Jarná časť víkendovej terénnej terapie závislých rodín 2016.

Tradičná prvá, jarná časť Víkendovej terénnej terapie závislých rodín prebehla v podpornej atmosfére riešenia v dňoch 27. - 29.máj 2016 v prekrásnom prostredí Modry Harmónie v penzióne Na lúke. Pre všetkých zúčastnených bol víkend bohatý na cenné zážitky a podnety na zamyslenie i zmenu!   Za podporu tohoto projektu vyslovuje OZ Otvorené srdce poďakovanie Trnavskému samosprávnemu kraju.

Jesenná víkendová terénna terapia (október 2015)

Už sa stalo tradíciou, že pre našich klientov pripravujeme pravidelne dvakrát ročne Víkendové terénne terapie, ktorých jesenná časť sa tentokrát realizovala v horskom prostredí Bezovca pri Piešťanoch v penzióne Bezovec v termíne 16. - 18.10.2015. Všetci zúčastnení spoločne s nami prežili intenzívny zážitkový víkend! Podporu tohto terapeutického víkendu nám vyjadrilo aj Mesto Trnava.


Májová jarná víkendová terénna terapia (máj 2010)

Jarné a jesenné terénne terapie sa stávajú našou tradíciou. Ďalšia z cyklu terénnych terapií sa konala v termíne 21. - 23.05.2010 v Modre - Harmónii, opäť s podporou Nadácie Jána Korca.

Z úspešnej akcie prinášame niekoľko záberov.


Ďalšia úspešná víkendová terénna terapia závislých rodín (september 2009)

Ďalšia úspešná víkendová terénna terapia závislých rodín prebehla plná nových zážitkov a podnetov v termíne 18. - 20.09.2009 na Modrovej pri Piešťanoch s podporou Nadácie Jána Korca. Niekoľko záberov na priblíženie atmosféry...

 

© OTVORENÉ SRDCE, o.z., vytvoril: Marek Boháček, grafika: Zuzana Boháčková