OTVORENÉ SRDCE, o.z.

Aktuality

 

  Ďakujeme za Vaše 2% (3%) dane pre OZ Otvorené srdce!

Aj v tomto roku sa naše OZ Otvorené srdce uchádzalo o Vaše 2% (3%) zaplatenej dane. Ak ste sa rozhodli ich  venovať na podporu činnosti Ambulantného krízového centra Otvorené srdce, stali sa tak podporovateľom služieb bezplatného poradenstva a psychoterapie pre závislé rodiny. Investícia do neziskového sektora, ktorý nahrádza nedostatkové sociálne a zdravotnícke služby je pre Vás i nás vzájomne prospešná. Spoločným cieľom je pomoc tým, ktorí prejavia dobrú vôľu ku zmene. 

V mene svojom i v mene tých, ktorí sú adresátmi tejto pomoci Vám touto cestou ĎAKUJEME!

Jarná časť víkendovej terénnej terapie závislých rodín 2016.

Tradičná prvá, jarná časť Víkendovej terénnej terapie závislých rodín prebehla v podpornej atmosfére riešenia v dňoch 27. - 29.máj 2016 v prekrásnom prostredí Modry Harmónie v penzióne Na lúke. Pre všetkých zúčastnených bol víkend bohatý na cenné zážitky a podnety na zamyslenie i zmenu!   Za podporu tohoto projektu vyslovuje OZ Otvorené srdce poďakovanie Trnavskému samosprávnemu kraju.

Jesenná víkendová terénna terapia (október 2015)

Už sa stalo tradíciou, že pre našich klientov pripravujeme pravidelne dvakrát ročne Víkendové terénne terapie, ktorých jesenná časť sa tentokrát realizovala v horskom prostredí Bezovca pri Piešťanoch v penzióne Bezovec v termíne 16. - 18.10.2015. Všetci zúčastnení spoločne s nami prežili intenzívny zážitkový víkend! Podporu tohto terapeutického víkendu nám vyjadrilo aj Mesto Trnava.


Májová jarná víkendová terénna terapia (máj 2010)

Jarné a jesenné terénne terapie sa stávajú našou tradíciou. Ďalšia z cyklu terénnych terapií sa konala v termíne 21. - 23.05.2010 v Modre - Harmónii, opäť s podporou Nadácie Jána Korca.

Z úspešnej akcie prinášame niekoľko záberov.


Ďalšia úspešná víkendová terénna terapia závislých rodín (september 2009)

Ďalšia úspešná víkendová terénna terapia závislých rodín prebehla plná nových zážitkov a podnetov v termíne 18. - 20.09.2009 na Modrovej pri Piešťanoch s podporou Nadácie Jána Korca. Niekoľko záberov na priblíženie atmosféry...

 

© OTVORENÉ SRDCE, o.z., tvorba web stránok bohacek.sk, grafika: Zuzana Boháčková